Software pro sociální média určený podnikům a agenturám, které se potřebují v této oblasti rozvíjet.

Spravujte více různých sociálních sítí, plánujte neomezené počty příspěvků, monitorujte klíčová slova a spolupracujte se svým týmem – to vše z jednoho dashboardu.

ZAČNĚTE TEĎ

Noste Zoho Social v kapse

Pokračujte v budování své značky na sociálních sítích i když jste na cestách. Sdílejte své oblíbené okamžiky, pracujte offline na konceptech a monitorujte poutavé konverzace prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS a Android.

Oslovte své zákazníky v pravý čas

Publikujte obsah tehdy, když je nejpravděpodobnější, že ho vaši návštěvníci uvidí. Náš prognostický nástroj vám pomůže určit nejlepší dobu pro plánované zveřejnění obsahu.

Naslouchejte zákazníkům a oslovujte je v reálném čase

Dávejte neustále pozor, co se říká o vašem podniku. Okamžitá upozorňování vám umožní pohotově reagovat, i když jste na cestách.

Propojte celý tým

Spolupracujte na nápadech a vytvářejte úžasný obsah. Diskutujte o reportech, označujte členy týmů, od kterých očekáváte zpětnou vazbu, a lépe společně rozhodujte.

Měřte a zlepšujte výkonnost

Poznejte, kdo je vaše publikum a jak interaguje s vaším podnikem. Vyberte si připravené reporty nebo si vytvořte vlastní na základě čísel, která jsou pro vás důležitá.

Zoho Social pro agentury

Spravujte sociální média pro více klientů z jediné platformy, která byla navržena speciálně pro agentury. Nastavte si nástroj pro sociální média pro agentury během minut.

Lídr kategorie v G2Crowd, GetApp a Capterra

Zoho Social se více než 2000 recenzemi na webových stránkách zaměřených na software řadí mezi přední podnikové nástroje pro správu sociálních sítí a marketing.

Zvyšte viditelnost své značky na sociálních sítích, které jsou pro vás nejdůležitější

© 2019, Pro Futuro Consulting a.s., Všechna práva vyhrazena.