Bezproblémový software pro živý chat upravený pro růst byznysu

Zahajte proaktivní živý online chat s návštěvníky webových stránek a poskytujte jim živou zákaznickou podporu. Zvyšte návratnost investic do obsahu, SEO, Adwords a e-mailového marketingu. Začněte hned teď a spojte se s návštěvníky v reálném čase.

ZAČNĚTE TEĎ

Uzavírejte obchody i na cestách

Spojujte se zákazníky třeba i z pohodlí postele, během ranní procházky nebo odpočinku na pláži – zkrátka odkudkoliv a kdykoliv to bude potřeba.

Živý online chat, software pro sledování návštěvnosti stránek a analytika v jedné platformě

Sledujte digitální stopu svých návštěvníků a oslovujte je

Sledujte digitální stopu návštěvníků. Identifikujte nové a vracející se návštěvníky a zahajte s nim personalizovaný chat. V reálném čase poznávejte, jak návštěvníci procházejí vašim webem, a oslovujte je proaktivní konverzací.

Podpořte interakci prostřednictvím Zoho CRM

Nikdy si nenechte ujít žádnou příležitost k interakci s perspektivními zákazníky. Konvertujte svá CRM data na využitelné příležitosti. Identifikujte perspektivní zákazníky, sledujte jejich pohyb po vašem webu a věnujte jim cílenou pozornost prostřednictvím živého chatu apod.

Software pro živý chat na webových stránkách

Živý chat pro webové stránky zvyšuje odbyt a zlepšuje služby zákazníkům prostřednictvím monitorování návštěvnosti v reálném čase. Odesílejte potencionálním i stávajícím zákazníkům personalizované zprávy i na cestách.

Hodnocení příležitostí v reálném čase

Identifikujte aktivní a pasivní potenciální zákazníky pro svůj byznys na svých webových stránkách. Zaměřte se na perspektivního zákazníka, získejte cílovou vizibilitu a konvertujte je na proaktivní zákazníky.

Prodávejte důvtipněji a uzavírejte obchody rychleji

Oslovujte návštěvníky personalizovanou interakcí. Díky sledování digitálních stop zákazníků na vašem webu lze okamžitě zahájit cílené oslovení, sdílejte příslušný obsah a pomáhejte jim v kupním rozhodování.

Využitelné analýzy

Vylaďte zážitek z webových stránek pro své zákazníky prostřednictvím dat z reportů a zpětné vazby. Identifikujte nedostatky v zákaznické podpoře a zlepšete výkonnost svých obchodních zástupců.

Propojte své oblíbené aplikace

Sjednoťte řadu nástrojů CMS s e-mailovým marketingem, analytikou a dalšími nástroji k rychlejšímu uzavírání obchodů.

Prodávejte důvtipněji a rychleji se rozrůstejte

© 2019, Pro Futuro Consulting a.s., Všechna práva vyhrazena.