Detailní info

Připojte se k libovolnému zdroji

Podniková data jsou dnes roztroušena v mnoha různých souborech, webových kanálech, databázích, cloudových úložných službách a online i offline aplikacích. Bez ohledu na to, kde se vaše data nacházejí, můžete nyní používat Zoho Reports k hloubkovým analýzám a reportování. Synchronizace dat probíhá automaticky a lze naplánovat její periodicitu.

Soubory, kanály a cloudové disky

Můžete načítat data z tabulek a souborů Microsoft Excel, ze souborů ve formátech CSV, HTML, JSON, XML, textových souborů a dalších. Také můžete získávat data z online úložných služeb jako Zoho Docs, Google Drive, Box, Dropbox a Microsoft OneDrive. Data můžete také stahovat z URL adres webů.

Databáze

Můžete se připojit jak k relačním databázím jako Oracle, SQL Server, MySQL, PostgreSQL, MS Access, Teradata, apod., i k NoSQL databázím jako MongoDB, Cassandra, Hadoop/Hive apod. Podporováno je také připojení ke cloudovým databázím Microsoft SQL Azure, Amazon RDS a Amazon Redshift.

Oblíbené podnikové aplikace

Připojte se k oblíbeným podnikovým aplikacím jako Zoho CRM, Zoho Books, Zoho Projects, Zoho Creator, Zoho Recruit, Salesforce CRM, Google Analytics, Google AdWords, QuickBooks, Xero a Zendesk prostřednictvím připravených connectorů.

Pokud máte data v libovolné online/offline aplikaci, můžete i bez integrovaných connectorů použít naše výkonné API pro import dat a integraci a rychle si vyrobit connector vlastní.

Kombinování dat

Architektura Zoho Reports umožňuje kombinovat a slučovat data z mnoha různých zdrojů a vytvářet tak smysluplné podnikové reporty. Například můžete zkombinovat data o výdajích na marketing z excelových tabulek nebo AdWords s daty o odbytu ze CRM, a vytvořit tak report porovnávající výdaje na marketing s tržbami.

Vizuální analýzy

Vizuálně analyzujte data a vytvářejte užitečné reporty a dashboardy v přehledném rozhraní. Obejdete se bez pomoci IT oddělení!

Mnoho různých komponentů pro reporting

Využívejte řady různých diagramů, widgetů, kontingenčních tabulek a tabulkových zobrazení k tvorbě užitečných reportů a dashboardů. Neustále přidáváme nové typy.

Přehledné dashboardy

Zkombinujte různé dashboardy do jediného přehledného a úhledného dashboardu s pomocí návrhového prostředí. Vkládejte obrázky, formátovaný text, widgety a webové komponenty ve flexibilním návrhovém zobrazení. Usnadněte vedoucím pracovníkům a uživatelům sledování klíčových ukazatelů výkonnosti.

Rozhraní ve stylu excelové tabulky

Zoho Reports nabízí rozhraní ve stylu excelové tabulky pro vkládání dat, analýz a reportování. Uživatelé, kteří jsou zvyklí pracovat s excelovými tabulkami, se tak rychle zapracují.

Integrované klíčové ukazatele

Snadné použití: stačí kliknout a použít přednastavené analytické funkce. Snadno použitelný nástroj pro tvorbu vzorců ve stylu Excelu s bohatou knihovnou matematických a statistických funkcí sloužící k extrakci požadovaných podnikových ukazatelů z vašich dat.

Sdílení a spolupráce

Vyvíjejte reporty společně se svými kolegy. Sdílejte s ostatními a podpořte informované rozhodování.

Detailní kontrola přístupu

Mějte plnou kontrolu nad tím, co mohou kolegové a klienti vidět a provádět se sdílenými reporty. Využívejte detailní kontroly přístupu s možnostmi pouze pro čtení, čtení a zápis, úprava reportu, hloubkové analýzy, export a další.

Publikace a vkládání

Publikujte své reporty a zpřístupněte je uživatelům s přihlášením i bez přihlášení. Vkládejte reporty a dashboardy do webových stránek, na intranet, do blogů a aplikací pro širší publikum.

Tisk a odesílání e-mailem

Naplánujte si reporty a dashboardy k automatickému odesílání e-mailem. Exportujte nebo tiskněte reporty pro offline přístup.

Používání vlastní značky

Jste nezávislým dodavatelem softwaru (ISV), který potřebuje výkonný nástroj pro reportování se snadnou integrací, který doplní váš software? Nebo jste systémovým integrátorem, který potřebuje reportovací řešení s vlastní značkou?

Zoho Reports nabízí řešení pro kompletní přeznačení Zoho Reports, které můžete používat v rámci vlastní domény či portálu pod vlastní značkou.

Kompletně přeznačený portál

Rychle si nakonfigurujte vlastní portál nebo web pod vlastní značkou s plně přeznačenými reporty a dashboardy. Staňte se poskytovatelem podnikových analýz a business inteligence (BI).

Integrovaná BI

Zoho Reports s možností přeznačení nabízí snadno integrovatelné řešení business intelligence. Vkládejte hotové reporty a dashboardy do svých aplikací a služeb, které uživatelům přinesou značný užitek.

Upravitelné návrhové prvky

Plně upravitelné prvky návrhu, jediné přihlášení, správa uživatelů, komplexní API a další funkce pro přeznačení umožňují přizpůsobení prostředí vlastním potřebám a preferencím.

Rozšiřitelná a škálovatelná BI platforma

Vývojáři a systémoví integrátoři (SI) mohou používat výkonnou a škálovatelnou vývojářskou platformu Zoho Reports k vývoji a integraci reportovacích a analytických funkcí pro vlastní podnikové aplikace.

API

Zoho Reports nabízí výkonná webová API založená na HTTP. S jejich pomocí lze integrovat data (přidávat, upravovat, mazat a vyhledávat), pracovat s metadaty (vyhledávat podrobnosti o datech a reportech), sdílet reporty a dynamicky je vkládat.

Technologie Zoho CloudSQL umožňuje vývojářům interagovat s podnikovými daty uloženými v Zoho Reports prostřednictvím široce používaného jazyka SQL.

Sloupcová základní databáze

Zoho Reports není pouze pro malé a střední podniky, ale také pro velké společnosti a korporace. Řešení lze škálovat až na stovky milionů řádků dat pro analýzy a reporting. Podniky s velkými objemy dat mohou na backendu používat naši škálovatelnou sloupcovou databázovou technologii.

Spolehlivé zabezpečení

Zabezpečení nebereme na lehkou váhu. Zoho Reports podléhá přísným bezpečnostním zásadám Zoho včetně zajištění redundance, zálohování, utajení a ochrany soukromí, aby byla vaše data vždy v bezpečí.

Mobilní BI

K reportům a dashboardům vytvořeným v Zoho Reports můžete mít přístup i na cestách, a to z mobilních zařízení s operačním systémem iOS nebo Android.

Big Data

Snadno analyzujte velké objemy dat a čerpejte z nich užitečné informace pro svůj podnik. Data mohou být v libovolném zdroji. Např. v relačních databázích, NoSQL databázích, cloudových databázích či oblíbených podnikových aplikacích.

© 2019, Pro Futuro Consulting a.s., Všechna práva vyhrazena.