Detailní info

Plánování procesů

Milníky, seznamy úkolů a úkoly vám pomohou organizovat složité projekty a rozdělovat je na snadno zvládnutelné dílčí celky. Získejte větší míru kontroly využitím dílčích úkolů, opakovaných úkolů a závislostí.

Ganttovy diagramy

Ganttovy diagramy poskytují podrobný vizuální přehled o plnění úkolů oproti plánu. Sledujte postup plnění úkolů pomocí Ganttových diagramů.

Koordinátor projektů

Prostřednictvím informačních kanálů budete mít k dispozici aktuální informace o projektech, a to stejně snadno, jako když se pohybujete po oblíbené sociální síti. Na časové ose se můžete snadno vracet k oblíbeným příspěvkům.

UŠETŘETE ČAS I PENÍZE PROSTŘEDNICTVÍM ČASOVÝCH KARET

Časová karta

Každý, kdo pracuje na projektu, může snadno zaznamenávat své účtovatelné i neúčtovatelné hodiny s použitím časových karet. Vestavěná integrace se Zoho Invoice automaticky generuje faktury z časových karet. Mějte nad časem kontrolu díky časovým kartám.

Reportovací nástroje

Zoho Reports je naše pokročilá aplikace pro analytiku a business intelligence. Díky integraci se Zoho Projects poskytuje podrobné informace o postupu vašeho týmu.

Software pro spolupráci

Zaměstnanci, klienti, dodavatelé a konzultanti, zblízka i daleka mohou hladce spolupracovat prostřednictvím sady nástrojů na podporu spolupráce. Spontánně spolupracujte a efektivně rozhodujte.

Správa dokumentů

Sdílejte textové soubory, excelové tabulky, prezentace a další dokumenty související s vašim týmem a pracujte na nich společně. Systém kontroly verzí zaručuje, že každý bude mít k dispozici vždy aktuální verzi.

INTEGROVANÁ PRÁCE PRO G SUITE

G Suite

Zoho Projects nabízí bohatou, integrovanou podporu pro uživatele G Suite. Ta zahrnuje jediné přihlášení, integraci s Google Drive, Kalendářem Google a Gmailem.

IssueTracker

Zaznamenávejte problémy do logů a sledujte jejich řešení a testování. Definujte uživatelská workflow a podniková pravidla. Sledujte změny kódu provedené v GitHub a Bitbucket.

NA CESTÁCH

Mobilní aplikace

S našimi vlastními aplikacemi pro iPhone, Android a iPad můžete pokračovat v plánování projektových aktivit, rozdělování práce, správě prostředků, protokolování času a práci s dokumenty, i když zrovna nejste ve své kanceláři.

Projektový chat

Chatujte se všemi, kdo pracují na projektu, nebo vytvářejte dílčí skupiny či chatujte individuálně. Tyto konverzace mohou být veřejné nebo privátní. Chat lze archivovat a používat kdykoliv v budoucnosti pro reference.

COKOLIV O PROJEKTECH

Projektová fóra

Cokoliv o projektech, kde potřebujete znát názory ostatních, lze prodiskutovat na fóru. Upozornění na nové příspěvky mohou být zasílána vybraným uživatelům.

Integrace Dropboxu

Integrace s Dropboxem usnadňuje synchronizaci souborů se Zoho Projects.

Stránky projektů

Stránky vám pomohou vytvářet centralizované a prohledávatelné úložiště informací a projektech. Můžete je používat jako intranet k publikování odkazů společnosti, dokumentů, oznámení a událostí.

© 2019, Pro Futuro Consulting a.s., Všechna práva vyhrazena.