Ceník

Neomezený počet uživatelů ve všech plánech. Ceny se odvíjejí od počtu aktivních projektů.

BEZPLATNÁ EDICE
0 € / měsíc
1 projekt | 10 MB úložného prostoru
IssueTracker s omezenými funkcemi
EXPRESS
25 € / měsíc
20 projektů | 10 GB úložného prostoru
Příplatek 25 euro za IssueTracker
PREMIUM
50 € / měsíc
50 projektů | 100 GB úložného prostoru
Příplatek 50 euro za IssueTracker
ENTERPRISE
100 € / měsíc
∞ projektů | 100 GB úložného prostoru
Příplatek 80 euro za IssueTracker

Nemůžete se rozhodnout, který plán je pro vás ten pravý? Kontaktujte nás na info@pfc-group.com

Odpovědi na otázky, které můžete mít před registrací

Jak funguje 15denní zkušební verze?

Během 15denní zkušební lhůty budete mít příležitost si prakticky vyzkoušet funkce našich placených edicí. Můžete si vyžádat zkušební verzi ze všech placených edicí, a to zcela zdarma.

V jakých jazycích je Zoho Projects k dispozici?

Zoho Projects podporuje 17 různých jazyků včetně češtiny, dánštiny, holandštiny, angličtiny (US), francouzštiny, němčiny, italštiny, japonštiny, portugalštiny (Brazílie), ruštiny, španělštiny, švédštiny, čínštiny, polštiny, turečtiny a korejštiny.

Jsou má data v bezpečí?

Velmi nám záleží na tom, aby byla vaše data v bezpečí. Naše provozy jsou nepřetržitě chráněny prostřednictvím kamer, kontroly přístupu podle biometrických znaků, protipožárními systémy/ systémy proti záplavám a monitorovacími systémy prevence krádeží. Náš robustní bezpečnostní systém využívá nejnovější šifrovací technologie, technologie detekce průniků a preventivní technologie.

Splňujete podmínky US/EU Safe Harbor?

Ano. Splňujeme podmínky EU Safe Harbor dle ustanovení amerického ministerstva obchodu. To se vztahuje na shromažďování, používání a uchovávání dat uživatelů z EU. Další informace najdete v našem dokumentu US/EU Safe Harbor Privacy Policy.

Jaké typy plateb přijímáte?

Přijímáme platby kartami Visa a MasterCard. Rovněž přijímáme platby prostřednictvím systému PayPal a bankovním převodem v případě ročních předplatných. Potřebujete-li další informace, napište na info@pfc-group.com.

Musím předem poskytnout své platební informace?

Vůbec ne. Při registraci do Zoho Projects nepožadujeme informace o platební kartě. Můžete začít s bezplatnou edicí. Tu můžete neomezeně využívat nebo kdykoliv upgradovat na vyšší edici.

Mohu kdykoliv upgradovat nebo downgradovat?

Samozřejmě. Zoho Projects je služba placená dle využití (měsíčně nebo ročně), takže, pokud jste vlastník portálu, můžete kdykoliv dle potřeby upgradovat nebo downgradovat.

Co se stane, když downgraduju svůj účet?

Když downgradujete z vyšší placené edice na nižší, nebudete nadále moci používat funkce, které jsou dostupné pouze v dané vyšší verzi. O svá data v žádném případě nepřijdete, ale k některým už nemusíte mít přístup. Plný přístup získáte opět po upgradu. Když downgradujete na bezplatnou verzi, budete mít přístup vždy jen k jednomu projektu s omezenými funkcemi.

Musím podepsat nějaký dlouhodobý kontrakt?

Ne. Neposkytujeme licence na základě kontraktu. Kdykoliv můžete svůj účet zrušit. Nic vás nezavazuje!

© 2019, Pro Futuro Consulting a.s., Všechna práva vyhrazena.