Nástroje pro správu obchodní aktivity Zoho CRM

Zoho Motivator zachytává data z vašeho CRM účtu a poskytuje v reálném čase informace o vašich odbytových aktivitách. Tyto informace vám poskytnou náležitou představu o tom, co je třeba zlepšit, a jaké nástroje k tomu budete potřebovat. Získejte analýzy, definujte cíle a soutěže a udělujte svým týmům uznání, jaká si zaslouží.

ZAČNĚTE TEĎ

Zvyšte odbyt a využití CRM a bavte se u toho

Skutečná síla Zoho pochází s mnoha aplikací, které spolu navzájem spolupracují a pomáhají vám dosahovat podnikových cílů. Zoho Motivator vám umožní využívat plný potenciál vašich dat ze Zoho CRM. Získáte užitečné informace v reálném čase, díky kterým bude váš tým schopen pracovat naplno.

S použitím různých ukazatelů a dashboardů si váš tým osvojí zdravého soutěživého ducha a bude mít jasný přehled o efektivitě svého úsilí. Podnikové cíle si můžete rozdělit na menší, snáze dosažitelné cíle, týmy získají zasloužené ocenění a celkový výkon se zvýší. Se Zoho Motivator bude nejen každý uzavřený obchod, ale každá činnost vedoucí k cíli využita k plánovaným výsledkům.

Zaměřte se na jednání, které generuje odbyt

Zachovejte si motivaci a správný kurz bez ohledu na to, kam vás vaše práce zavede

Odbyt není práce na dobu určitou. Je to nepřetržitý proces, kdy je dělat vždy to, co je třeba. Sledování osobního skóre nebo výsledků v soutěžích se neomezuje na vaše pracovní místo. Klíčové ukazatele výkonnosti, cíle a soutěže můžete sledovat v reálném čase prostřednictvím mobilní aplikace Zoho Motivator.

Posilte váš tým a zvyšte odbyt

© 2022, Pro Futuro Consulting a.s., Všechna práva vyhrazena.