Ceník

30DENNÍ BEZPLATNÁ ZKUŠEBNÍ VERZE
NEPOTŘEBUJETE PLATEBNÍ KARTU.

Zoho CRM Plus kombinuje systém Zoho CRM s nejlepšími produkty Zoho pro efektivní interakci se zákazníky v jediné úzce integrované sadě aplikací.

UŽIVATEL / MĚSÍC
50 €
Účtováno ročně nebo za 60 € měsíčně.

Nejčastěji kladené otázky

S kolika uživateli mohu používat Zoho Projects?

Získáte neomezený klientský přístup do Zoho Projects. Navíc budete potřebovat jednu uživatelskou licenci pro každého dalšího uživatele, který bude potřebovat přístup k projektům. Pokud si např. zakoupíte 20 uživatelských licencí, budete moci do Projects přidat max. 20 uživatelů.

Kolik návštěvníků webových stránek budu moci sledovat s CRM Plus?

Za každou uživatelskou licenci budete moci sledovat 5 000 návštěvníků webových stránek. Pokud si např. zakoupíte 20 uživatelských licencí, budete moci sledovat každý měsíc 100 000 návštěvníků webových stránek.

Kolik příležitostí/kontaktů mohou používat pro své e-mailové marketingové kampaně? A kolik mohu odesílat e-mailů?

Za každou uživatelskou licenci získáte 5 000 příležitostí/kontaktů. A můžete odesílat neomezený počet e-mailů všem příležitostem/kontaktům až do 20 uživatelských licencí. Nad 20 uživatelských licencí je počet e-mailů, které můžete odesílat, stanoven na desetinásobek příležitostí/kontaktů. Máte-li například 25 uživatelských licencí, získáte 125 000 příležitostí/kontaktů (25 x 5000), a každý měsíc můžete rozeslat 1 250 000 e-mailů (10 x 125 000).

Mohu získat ukázku Zoho CRM Plus?

Ano, s radostí vám předvedeme Zoho CRM Plus v rámci webové konference, kterou si můžete naplánovat, jak se vám to bude hodit. Ukázka trvá jednu hodinu. Chcete-li si domluvit osobní ukázku, napište na info@pfc-group.com.

Jaké typy plateb přijímáte?

Přijímáme platby kartami Visa, MasterCard a prostřednictvím platebního systému PayPal. Rovněž přijímáme platby bankovním převodem. Potřebujete-li další informace, napište na info@pfc-group.com.

Jsou má data v bezpečí?

Velmi nám záleží na tom, aby byla vaše data v bezpečí. Naše provozy jsou nepřetržitě chráněny prostřednictvím kamer, kontroly přístupu podle biometrických znaků, protipožárními systémy, systémy proti záplavám a monitorovacími systémy prevence krádeží. Náš bezpečnostní systém využívá nejnovější šifrovací technologie, technologie detekce průniků a preventivní technologie.

Jak dlouhé jsou vaše kontrakty?

Zoho CRM Plus je služba placená dle skutečného využití (měsíčně nebo ročně). To znamená, že nemusíte uzavírat žádný dlouhodobý kontrakt. Kdykoliv se můžete přihlásit ke svému účtu CRM Plus a upgradovat, downgradovat nebo zrušit svůj účet.

Dostanu záruku na vrácení peněz?

Pokud nebudete spokojeni s naším produktem nebo službami, můžete své předplatné kdykoliv zrušit, a my vám vrátíme plnou kupní cenu.

Co se stane po skončení mé zkušební lhůty?

Pokud budete chtít službu dál využívat, bude třeba, abyste si na konci 15denní zkušební lhůty zakoupili předplatné a tím změnili svůj zkušební účet na účet trvalý. Veškerá vaše data, přizpůsobení a pokročilé funkce zavedené během používání zkušební verze zůstanou v platnosti. Pokud se rozhodnete po skončení zkušební lhůty Zoho CRM Plus nepředplatit, bude váš účet pozastaven. Kdykoliv si jej budete moci znovu aktivovat zakoupením placené verze a veškerá přizpůsobení, která jste nakonfigurovali během používání zkušební verze Zoho CRM Plus, zůstanou zachována.

Mám nárok na nějakou slevu?

Nabízíme 10% slevu, pokud se rozhodnete pro roční vyúčtování. Pokud jste nezisková nebo charitativní organizace, máme pro vás speciální ceník. Více informací o slevách vám poskytneme, pokud napíšete na info@pfc-group.com.

Přestanete mi automaticky účtovat deaktivované uživatele?

Ne. Pokud chcete, abychom vám za neaktivní uživatele přestali účtovat, musíte downgradovat licence.

Splňujete požadavky systému EU-U.S. Privacy Shield (štít soukromí)?

Ano. Splňujeme požadavky systému EU-U.S. Privacy Shield, který vypracovalo americké ministerstvo obchodu a Evropská komise. To se vztahuje na shromažďování, používání a uchovávání dat uživatelů z EU.

Máte ještě nějaké dotazy?

Náš tým podpory je k dispozici 24 hodin denně vždy od pondělí do pátku. Chcete-li nás kontaktovat, vyplňte kontaktní formulář.

© 2019, Pro Futuro Consulting a.s., Všechna práva vyhrazena.